نمایشگاههای همزمان با کانتون فیر بهار

Gold-Time

وقت طلاست ...

چینستان با جمع آوری و اطلاع رسانی رویدادهای همزمان با نمایشگاه بزرگ گوانگجو در تلاش است اهداف سفر مسافران تجاری را افزایش دهد. شما می توانید با برنامه ریزی دقیق تر همزمان با بازدید از نمایشگاه گوانگجو (کانتون فیر) نمایشگاههای دیگر در جاهای دیگر چین را ببینید.

به تاریخ برگزاری نمایشگاه گوانگجو توجه داشته باشید و سپس برای بازدید از رویدادهای مورد علاقه تان برنامه ریزی کنید. (نمایشگاه بزرگ گوانگجو در سه فاز ۵ روزه برگزار می گردد که بین دو فاز سه روز تعطیل است.) بدیهی است برای بازدید و برنامه سفر باید از زمان قبل یا بعد و یا فواصل سه روزه فازهای نمایشگاه استفاده کنید. با این پیشنهاد می توانید در یک سفر از چند رویداد تجاری بازدید کنید. چینستان با مشاوران خود به شما کمک می کند نهایت استفاده را از زمان و هزینه بکنید.

سعی شده است توضیحاتی بر حسب تجربه برای بازدید از نمایشگاهها داده شود ولی شما با بررسی ، مطالعه و تماس با ما می توانید از مشاوره ها و اطلاعات تکمیلی برخوردار باشید. نمی شود یک فرمول کلی برای همه برنامه ریزی کرد ، به دلیل اینکه جاذبه های مختلفی برای بازدید از این نمایشگاهها در شهرهای مختلف وجود دارد و نیازمند این است که در برنامه ریزی تخصص و صنعت مربوطه در نظر گرفته بشود. باید دید سفر از کدام نقطه و شهر در چین شروع شده و برگشت از کدام شهر است. چه زمانی برای هر رویداد و مذاکرات جانبی و پیگیری لازم است.

این سه نمایشگاه در پکن برگزار می گردند اگر ورود شما از ایران به پکن و یا برگشتتان از پکن به ایران باشد می توانید از فرصت استفاده کنید و از این رویدادها بازدید نمایید.

این چند رویداد در شانگهای و در آپریل برگزار می گردند. باید نسبت به برنامه سفرتان تنظیم کنید.

شنزن نزدیک گوانگجو است.

موقعیت شهر فوجو تقریبا بین گوانگجو و شانگهای است، بستگی دارد شما در کجای چین و یا مسیر سفرتان از کجا باشد تا بتوانید از فرصت بازدید این نمایشگاه استفاده کنید و اگر در گوانگجو هستید باید با پرواز بروید و برگردید.

این نمایشگاه در دونگوان در پنجاه کیلومتری گوانگجو برگزار می گردد.

این نمایشگاهها در هنگ کنگ برگزار میگرد و بایستی در تنظیم برنامه سفرتان دقت کنید که ورودتان به هنگ کنگ باشد و بعد وارد چین بشوید و اگر می خواهید از چین به هنگ کنگ بروید ویزای چین باطل می شود مگر اینکه ویزای دوبار ورود داشته باشید.

با ما مشورت کنید

برای برنامه ریزی بهتر است لینک های زیر را مطالعه کنید :

اطلاعات نمایشگاه گوانگجو

آمارهایی از دوره های قبلی کانتون فیر

گزارش تصویری از نمایشگاه بزرگ گوانگجو - قسمت اول

گزارش تصویری از نمایشگاه بزرگ گوانگجو - قسمت دوم

Start typing and press Enter to search