جشن اعیاد شعبانیه در گوانجو

  مراسم جشن اعیاد شعبانیه

به مناسبت میلاد با سعادت

حضرت ابا عبد الله الحسین

و حضرت قمر بنی هاشم

و سید الساجدین سجاد علیهم السلام

 در مسجد هاوپن گوانجو

shabaniyeh

 مراسم جشن باشکوه به مناسبت اعیاد شعبانیه در شهر گوانجو ، حسینیه مسجد هاوپن برگزار مى گردد. ان شاءالله با حضور خود و خانواده محترمتان از فیض معنوی آن بهره مند گردید. در ضمن پس از مراسم سر سفره کرم اهل البیت علیهم السلام میهمان هستیم.

زمان: یکشنبه ۱ ژوئن ۲۰۱۴ از ساعت ۲۱

اگر در این تاریخ در شهر گوانجو - چین هستید به آدرس مسجد هاوپن بروید و جمع صمیمی و مخلص هیئت محبین اهلبیت (ع) گوانجو را ببینید و از فیض شرکت در این مراسم بهره مند شوید. مطمئن باشید شبهای بیادماندنی و با خاطره ای را برای خودتان در چین ثبت خواهید کرد.

آدرس مسجد هاوپن به زبان چینی برای آنهایی که برای اولین بار تشریف می برند بهتر است آدرس را به راننده تاکسی نشان دهند :    广州市人民南路大新路口濠畔街

یا در صورت نیاز و یا هماهنگی بیشتر و یا کمک می توانند با شماره تلفن ۱۳۵۵۶۰۴۹۶۴۴ تماس بگیرند.

هیئت محبین اهلبیت (ع) ایرانیان مومن و با خلوص ساکن گوانجو هستند که با مسلمانان بقیه کشورها دور هم جمع آمده و مراسم خوبی را تدارک دیده اند که همواره مورد توجه و علاقه شرکت کنندگان واقع شده است. این جمع منحصر بفرد و صمیمی در کشور چین و شهر گوانجو، محل خوبی است برای گذران یک شب بیاد ماندنی همراه با کسب فیض های معنوی . مطوئن باشید هیئت محبین اهل بیت (ع)  از مسافران وارد شده به این شهر به گرمی استقبال می کنند.

چینستان بنا به وظیفه خود همواره به اطلاع رسانی اخبار مراسم این هیئت کوشیده و همیشه برای همه مجریان مخلص این هیئت آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.

اجرشان با سرور آزادگان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام

التماس دعا

Start typing and press Enter to search