حسینیه شهر گوانجو چین سیاهپوش فاطمه (س) می شود

 مراسم سوگواری هیئت محبین اهلبیت (ع) در مسجد هاوپن گوانجوYa-Zahra

 مراسم عزاداری و سوگوارى به مدت ٣ شب در شهر گوانجو ، حسینیه مسجد هاوپن برگزار مى گردد. ان شاءالله با حضور خود و خانواده محترمتان از فیض معنوی آن بهره مند گردید. در ضمن پس از مراسم سر سفره کرم اهل البیت علیهم السلام میهمان هستیم
مداح : کربلایی حمید رضا علیمی .  زمان:  از روز سه شنبه ۲۰۱۴٫۴٫۱ مصادف با ١٢ فروردین ٩٣ إلى روز پنج شنبه ۲۰۱۴٫۴٫۳ مصادف با ١۴ فروردین ٩٣  . از ساعت ۲۰:۳۰ .

این تصویر و متن آگهی دوستان عزیز در هیئت محبین اهلبیت (ع) در گوانجو چین است.

اگر در این تاریخ در شهر گوانجو - چین هستید به آدرس مسجد هاوپن بروید و جمع صمیمی و مخلص هیئت محبین اهلبیت (ع) گوانجو را ببینید و از فیض شرکت در این مراسم بهره مند شوید. مطمئن باشید شبهای بیادماندنی و با خاطره ای را برای خودتان در چین ثبت خواهید کرد.

آدرس مسجد هاوپن به زبان چینی برای آنهایی که برای اولین بار تشریف می برند بهتر است آدرس را به راننده تاکسی نشان دهند :    广州市人民南路大新路口濠畔街

یا در صورت نیاز و یا هماهنگی بیشتر و یا کمک می توانند با شماره تلفن ۱۳۵۵۶۰۴۹۶۴۴ تماس بگیرند.

Ya- zahra

هیئت محبین اهلبیت (ع) ایرانیان مومن و با خلوص ساکن گوانجو هستند که با بقیه مسلمانان بقیه کشورها دور هم جمع آمده و مراسم خوبی را تدارک دیده اند که همواره مورد توجه و علاقه مومنان و مسلمانان بوده است. دوستان ما در این هیئت همیشه کوشیده اند برای مراسم ها تدارکات خوبی ببینند و حتی از مسافران وارد شده به این شهر به گرمی استقبال می کنند.

چینستان بنا به وظیفه خود همواره به اطلاع رسانی اخبار مراسم این هیئت کوشیده و همیشه برای همه مجریان مخلص این هیئت آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.

Start typing and press Enter to search