چینستان کارگزار چین

همانطور که می دانید دو یا سه کارگزار چینی در چین وجود دارند که به آژانس های ایرانی خدمات تور و هتل های چین را عرضه می کنند. پکیج خدمات این کارگزاران فقط در زمینه هتل و برگزاری تورها و ترانسفرهای چین است و در این زمینه نهایت سوِ استفاده از عدم آشنایی و اطلاع همکاران محترم در نوع خدمات را دارند. ارتباط با این کارگزاران به سختی و یا دارای مشکلات خاص خود است. متاسفانه این کارگزاران علی رقم اینکه مبالغ خدمات خود را پشاپیش دریافت می کنند، در ارائه همان خدماتی که متعهد شده اند کوتاهی و زرنگی های خود را دارند. همواره از نوع سرویس ها کاسته و به سود بیشتر خود می اندیشند و بدتر از آن اینکه اکثر این خدمات و سرویس ها را از جیب مسافران بی اطلاع این سفرها در می آورند.

kargozar

کارگزاران چینی چین همواره در معادلات خود به طرف چینی ها می غلطند و از تعهد خود در خدمات کوتاهی کرده و در مواقع دفاع از حقوق مسافران ایرانی ، با کمال وقاهت از طرف های چینی دفاع می کنند. (در این مواقع بدلیل در میان بودن واسطه چینی ها حق را به خودشان می دهند و از خدمات سرباز می زنند)

به چند نمونه از این موارد اشاره می کنیم :

تصور کنید بعدازظهر وارد هتلی پنج ستاره شده اید و پنجره اتاقی که تحویل گرفته اید با دیوار دو متر فاصله دارد، به رزرویشن هتل مراجعه می کنید و خیلی خونسرد می شنوید هتل فول است و اتاقی برای معاوضه ندارند.

تصور کنید در برگزاری تور شما را به جاهایی هدایت می کنند که مجبور بشوید بخشی از راه را پیاده بروید، وقتی اعتراض کنید می شنوید که ترافیک است ، راه بسته است ، پلیس نمی گذارد. و ... در صورتی که هیچکدام حقیقت ندارد.

در مواقع خرید از مراکزی برنامه ریزی می شود که توانسته باشند پورسانت شما را قبلا هماهنگ کنند و بخشی از پولهای پرداختی شما را بجیب بزنند بدون اینکه شما متوجه باشید.

در موارد بازدید از مراکز دیدنی و گردشگری ، همه زمانها را به سرعت و سرسری می گذارانید و در مواقع سوال می شنوید که برای برنامه بعدی زمان ندارید. یا وقت برای ناهار هماهنگی شده و بهانه های واهی دیگر .

شما بدلیل عدم آشنایی در کشور چین فقط به برنامه های لیدر کارگزار چینی اعتماد می کنید ، در صورتی که آنها برنامه ریزی های صادقانه ای را ممکن است نداشته باشند و فقط به نفع و راحتی خود فکر کنند.

و صدها مورد دیگر ...

فقط یک کارگزار مجرب ایرانی که تجربه سفرهای متعدد را در کارنامه برگزاری موفق خود دارد، می تواند به اجرای خوب این سفرها برای ایرانیان بپردازد. چون به روحیه و روانشناسی ایرانیان در اینگونه سفرها اشراف دارد، به منافع ایرانی و خدمات هموطنان خود فکر می کند و مدافع حقوق آنان در چین است. با آشنایی و اطلاعات خود سعی در جذب رضایتمندی همراهان ایرانی خود است، با تسلط بر برنامه های سفر ، بهترین زمان و هزینه را تدارک می بیند، در تلاش است بهترین ساعات و خاطرات را برای هموطنان خود ثبت کند و صدها حسن دیگر

چینستان کارگزار چین (مجری مستقیم تورهای چین)، با تجربه سالها برگزاری تورهای متعدد در همه شهرها و نقاط مختلف چین و کسب مهارت و اطلاعات کامل از مراکز متنوع و متعدد چین و بکارگیری از نیروهای دلسوز و مسلط در امر اجرای تورهای چین و بویژه تمرکز بر کشور چین توانسته است رکورد خوبی در این کار بدست آورده و قشر بسیاری از بازرگانان و مسافران ایرانی را به طرفداران پر و پا قرص خود بیفزاید. دست نوشته ها و گزارشات متعدد رضایتمندی مسافران گرامی در طی سالها برگزاری تور در چین صفحات زرین و گرانبهای چینستان است.

چینستان در مورد هر موضوعی و یا برای هر گروهی با هر هدفی در سفر چین و یا هر برنامه ای ، صاحب ایده های اجرایی مفید است. گروههای صنفی در هر صنعتی را با اهداف و سلیقه های هر گروهی، سرویس دهی کرده و اهداف سفر هر گروه با برنامه مناسب تنظیم و اجرا می شود. در بسیاری از گروهها ، پیشنهادات تیم برنامه ریز و اجرایی چینستان با استقبال و تایید مدیران روبرو بوده و نتایج موثرتری را بهمراه داشته است. قطعا تجربه اجرایی چینستان برای گروههایی که قصد سفر به چین را دارند همراه با خدمات ویژه خواهد بود.

چینستان همه برنامه ها را قبل از سفر با شما هماهنگ و تنظیم می کند و شما دقیق از برنامه سفر خود در ایران مطلع هستید و می توانید هر جور که می خواهید آن را تغییر و یا مدیریت کنید. البته تغییر برنامه در چین هم امکان پذیر است.

خدمات چینستان به آژانس ها و درخواست های گروهی :

پیشنهاد برنامه مناسب با اهداف سفر و برنامه ریزی و زمانبدی برای انتخاب مسیر سفر، شهرها و بازدیدها

تدوین جدول برنامه های سفر

اجرای مراسم جلسات قبل از سفر و تشریح برنامه ها و پاسخ به سوالات

رزرو و تهیه بلیط رفت و برگشت به چین

صدور ویزای چین

رزرو هتل در همه شهرهای چین

تهیه خدمات ترانسفر برای فرودگاهها ، نمایشگاهها ، بازدیدها و برنامه های گروهی و یا انفرادی

تهیه بلیط های جابجایی مسافران بین شهرهای چین و اطلاعات استفاده از خدمات حمل و نقل مسافر در چین اعم از ایرلاین ها و پروازهای داخلی چین، قطارهای سریع السیر و اتوبوس های بین شهری و ...

تهیه و تدارک برنامه غذایی کامل برای گروهها (صبحانه - ناهار - شام ) در رستورانهای حلال و مناسب با ذائقه ایرانی

هماهنگی لیدر محلی ، مترجم چینی به فارسی برای برنامه ها ، بازدید ها و یا مذاکرات تجاری و ...

هماهنگی های لازم برای بازدید از مراکز ، کارخانجات تولیدی ، شرکت های تجاری برای گروهها و یا افراد

خدمات ویژه و فول VIP

چینستان در چین برای اجرای هر برنامه به هر تعداد و در هر زمانی آماده است. کافی ایست از مشاوره ها و اطلاعات ما بهره مند باشید.

Start typing and press Enter to search