تور نمایشگاهی یا تفریحی !!!

2 Way

اگر قصد سفر تجاری به چین دارید .

اگر برای بازدید از نمایشگاه به چین سفر می کنید.

اگر برای خرید و بازرگانی به چین می روید .

اگر سفر جنبه تحقیقاتی دارد .

یا اگر برای اولین بار به چین پا می گذارید و از آن کشور اطلاعاتی ندارید.

قطعا بدانید که نیاز به همراه کردن تجربه ، مشاوره و اطلاعات مفید دارید. متاسفانه اکثر تورهای نمایشگاهی و تجاری فقط به دلیل همزمانی نمایشگاه، نام نمایشگاهی بر خود دارند و از سرویس های لازم و ابتدایی نمایشگاهی برخوردار نیستند. مسافران را از فرودگاه به هتل رسانده و مسائل نمایشگاه و تجارت و همراهی ها و مشاوره های لازم را به خود مسافران وا می گزارند و آنها با تلاش باید خود مسائل خود را حل و فصل نموده و گاها با روبرو شدن با افراد سود جو و متغلب ضررهای هنگفتی را متحمل شده اند. هزینه ها و زمان خود را اتلاف می کنند.

اکثر موقع رسیدن متوجه خواهند شد که از داشتن مشاوره ها محروم بوده اند و موقعی به نیاز می رسند که دیگر کمی دیر شده و با زمانی کوتاه و حجم کار زیاد و تنش های فکری روبرو شده اند که دیگر در این سفر نمی شود به آن فکر کرد. متاسفانه گاها دیده شده آنقدر دچار حاشیه های سفر شده اند که اهداف سفر به کلی فراموش می شود.

سالانه هزاران نفر به چین سفر می کنند که حدود ۵% از آنان از خدمات مشاوره ای صحیح برخوردارند و بقیه به زحمت و با تلاش مسائل خود را پیش می برند.

در انتخاب آژانس مسافرتی خود دقت کنید و به افرادی که در کانترها و یا تلفنی چرب زبانی می کنند تا شما را با جملات تبلیغاتی جذب نموده اعتماد نکنید. تحقیق و بررسی کنید آیا آنها می دانند تفاوت یک تور نمایشگاهی با یک تور تفریحی چیست ؟ آیا لیدر و راهنمای تور از اجرای تور نمایشگاهی اطلاعاتی دارد یا فقط چون سفرهای متعدد به کشورهایی مثل ترکیه و هند و دبی رفته آن را برای این تور برگزیده اند؟

یک مسافر تجاری و نمایشگاهی از تمام فرصت های در پیش روی خود باید استفاده کند بشرط اینکه برگزار کننده تور و مجری همراه وی ، این نکات را بداند ، تجربه داشته باشد و به موقع انتقال دهد. مثل نحوه استفاده حداکثری از زمان ، استفاده از امکانات نمایشگاهها ، استفاده از فرصت های تجاری شهر در زمان حضور ، استفاده از مراکز اطلاع رسانی تجاری ، کتب و لوح های فشرده اطلاعات ، مراکز و بازارهای فروش عمده محصولات ، چالش ها و فرصت های تعامل با چینی ها ، باید ها و نبایدهای سفر  و صدها نکته دیگر ....

اینهاست فرق یک تور نمایشگاهی با یک تور معمولی و تفریحی

 سعی کنید بادقت برنامه سفرتان را مدیریت کنید. خیلی ها به دلیل داشتن سفرهای متعدد در جاهای دیگه ، یا داشتن تجربه های کار و تجارت هم از این موضوعات غافل شده اند و از این موضوع ضربه دیده اند. فقط و فقط باید یک فرصت پیدا کنید تا از تجربه در این سفرها بهره مند بشوید . تجربه پدر علم است. موفق باشید

Start typing and press Enter to search