چینستان در هفته تجارت چین / تهران، شهر آفتاب ۱۳۹۶

توسط امین

هفته تجارت چین

هفته تجارت چین یک نمایشگاه است که به همت یک شرکت چینی و همکاری یکی از شرکت های نمایشگاهی داخلی کشور و مجموعه شهر آفتاب برای دومین بار از فردا ۲۸ شهریور به مدت ۴ روز تا جمعه ۳۱ شهریور برگزار میشود. به گفته برگزار کنندگان نمایشگاه رویکرد نمایشگاه ارائه تولیدات شرکت های چینی با کیفیت و فناوری های به روز است. امیدواریم این وعده در عمل محقق شود و از فردا شاهد نمایشگاهی باشیم که به ورود فناوری های نو به کشورمان کمک کند. بازدید از نمایشگاه برای همه دانشجویان، مهندسین و مطمئنا بازرگانان فرصت مغتنمیست تا از نزدیک به ارتباط با تولیدکنندگان کشور چین بپردازند.

حضور چینستان

همچون سال گذشته چینستان با توجه به رسالت اطلاع رسانی و راهنمایی خود برای بازرگانان ایرانی در نمایشگاه حضور دارد. به غرفه ما هم سری بزنید، غرفه B12 منتظر شما هستیم.

بعلاوه در روز اول نمایشگاه یک کارگاه توجیهی آموزشی برای علاقه مندان توسط کاظم خوشنواز مدیر چینستان برگزار خواهد شد. ساعت ۱۴ روز ۲۸ شهریور با موضوع "چگونه با شرکت‌های چینی کار کنیم؟". در روزهای دیگر نمایشگاه هم احتمالا کارگاه های آموزشی دیگر برگزار خواهد شد که این کارگاه ها خود از نکات مثبت نمایشگاه امسال خواهد بود.

تعداد شرکت کنندگان غرفه دار در هفته تجارت چین

در نمایشگاه این دوره حدود ۲۴۰ تولید کننده چینی به گفته برگزارکنندگان حضور دارند که رشد خوبی نسبت به دوره قبل داشته است. مهمتر از تعداد باید کیفیت تولیدات و چگونگی شرکت تولیدکنندگان بررسی و قضاوت شود که هنوز کمی زود است.

Start typing and press Enter to search