پروازهای خارجی به چین با کاهش کرونا از سر گرفته می‌شود

توسط hosein

به دنبال کاهش همه‌گیری کرونا و با کاسته شدن از محدودیت‌ها، شمار بیشتری از شرکت‌های هواپیمایی خارجی در حال از سرگیری پروازهای خود به چین هستند.

روزنامه ساوث چاینا مورنینگ پست چین نوشت که از این هفته شرکت هواپیمایی «لوفت هانزا» یکی از بزرگترین ناوگان‌های هوایی دنیا و اروپا پروازهای بین‌المللی به چین را از سر می‌گیرد.

قرار است برای شروع، یک پرواز از فرانکفورت به شهر شانگهای در شرق چین انجام شود. بتدریج این شرکت قرار است پروازهایی را از دیگر شهرهای آلمان، سوئیس و اتریش به چین انجام دهد.

دلتا ایرلاین آمریکا هم قرار است از این هفته دو پرواز به شهر شانگهای انجام دهد. یونایتد ایرلاین آمریکا هم از روز هشتم جولای /۱۸ تیر ۱۳۹۹/ یک پرواز از سانفرانسیسکو به شانگهای انجام دهد.

سازمان هواپیمایی چین در بیانیه‌ای آورده است که بیشتر این پروازها که برای هر ناوگانی عمدتا یک پرواز در هفته است از روز هشتم جولای شروع می‌شود و خطوط هوایی می توانند یک شهر را برای پرواز خود انتخاب کنند.

از ماه مارس/اسفند ۱۳۹۸/ که ویروس کرونا در بسیاری از نقاط دنیا شایع شد و بخصوص در آمریکا همه گیری شدت پیدا کرد، چین صدها پرواز به آمریکا و دیگر کشورها را متوقف کرد و از پروازهای شرکت های خارجی نیز جلوگیری کرد.

این سازمان افزوده است که اگر برای سه هفته متوالی هیچ یک از مسافران خطوط خارجی که به چین پرواز دارند، به کرونا آلوده نشده باشند، می توانند دو پرواز هفتگی به چین داشته باشند.

همچنین اگر ۵ نفر در این پروازهای خارجی به کرونا مبتلا شده باشند، پرواز هفتگی متوقف می شود و اگر شمار آنها به ۱۰ نفر برسد، آن زمان پرواز ذی ربط برای یک ماه متوقف خواهد شد.

ارسال دیدگاه

Start typing and press Enter to search

کار و تولید در بیش از ۸۰ درصد موسسات چین آغاز شدهمكاري ايران و چين