بلیط داخلی چین / هواپیما، قطار و کشتی در چین

توسط امین

تهیه بلیط داخلی چین هواپیما، قطار یا حتی کشتی را به ما بسپارید

تهیه بلیطهای داخلی چین بدون محدودیت مبدا و مقصد با بهترین نرخ

خرید بلیط قطار داخلی چین از شرکت راه آهن ملی چین با یهترین نرخ ها

table-china-domestic-flights

چینستان با پشتوانه سالها فعالیت در چین و با فراهم آوردن تیم کاری کامل و مسلط در چین و ایران و مذاکرات با هواپیمایی ها و شرکت های خدمات مسافرتی در چین امکان صدور هرگونه بلیط در کشور چین را داراست. بیشترین مسافران ایرانی پرواز های داخلی چین را استفاده می کنند اما چینستان در موارد لازم امکان تهیه بلیط قطار و کشتی بین شهر ها و بنادر چین را نیز داراست. ایرلاین های زیر برخی ایرلاین های بزرگ و بین المللی چین هستند که البته بیشتر فعالیت آنها در بازار داخلی چین است و چینستان پرواز های آنها را بین تمام شهرهای چین رزرو خواهد کرد.

Air China                          中国国际航空

Beijing Capital Airlines               首都航空

China Eastern Airlines          中国东方航空

China Southern Airlines       中国南方航空

Hainan Airlines                        海南航空

Juneyao Airlines                       吉祥航空

Okay Airways                           奥凯航空

Shandong Airlines                    山东航空

Shanghai Airlines                     上海航空

Shenzhen Airlines                     深圳航空

Sichuan Airlines                       四川航空

Spring Airlines                         春秋航空

Tianjin Airlines                          天津航空

Tibet Airlines                            西藏航空

XiamenAir                                厦门航空

china-southern-airlines-airbus chinese-airline china-airplanes

بلیط داخلی چین با بهترین نرخ ها، بدون هیچ محدودیت

گام اول:

فقط اطلاعات پاسپورتی (نام و نام خانوادگی به انگلیسی، شماره پاسپورت، تاریخ تولد به میلادی) و مبلغ مورد را بپردازید و بلیط الکترونیک برای شما ایمیل خواهد شد.

گام دوم:

در چین به سهولت و با کمترین قیمت سفر کنید.

توصیه های چینستان به مسافران ایرانی که نیاز به تردد بین شهر های چین را دارند:

  • هر چه زودتر (حتی حدود ۲ ماه) نسبت به رزرو و خرید بلیط اقدام کنید. بسیاری فکر میکنند پرواز های داخلی همچون آنچه در کشورمان مرسوم است در ثانیه های آخر قیمت های پایینی دارند، اما این تصور در مورد چین کاملا نادرست است. جمعیت زیاد چین باعث شده اکثر قطار ها و هواپیماها روزها قبل از موعد شروع به پر شدن کنند و نرخ بلیط ها افزایش پیدا میکند. بهترین زمان برای خرید حدود ۲ ماه قبل از زمان مورد نظر است.
  • سعی کنید زمان سفر را کاملا فیکس نکنید. بسیار رخ داده است که با یک روز جابجایی زمانی نرخ بلیط تا حدود ۵۰ درصد کاهش بیابد.
  • اگر خواهان قیمت پایینتر هستید صبح زود یا شب را برای سفر انتخاب کنید.
  • در مورد سفر با قطار، اکثر قطار ها حداقل سه نوع بلیط یا صندلی دارند، تختخواب شو، صندلی نرم و صندلی سخت. اطلاعات بیشتر را اینجا بخوانید.که به همین ترتیب خواهان بیشتری دارند و زودتر پر میشوند. زمان سفر با قطار در چین معمولا زیاد است و همگان تخت های تخت خواب شو رو ترجیه میدهند. مخصوصا در مورد سفر در زمان شب که اتفاقا بیشتر زمان حرکت قطار ها نیز چنین تنظیم شده اند. اگر به موقع خرید کنید و بلیط تختخواب شو با رخ مناسب بگیرید به نوعی در هزینه یک هتل نیز صرفه جویی کرده اید.
  • بسیاری ایرانیان که خواهان صرفه جویی در هزینه های خود هستند بر این باورند که قطار راه ارزانتری برای سفر است، در برخی موارد نیز چنین است. اما اگر به موقع برای بلیط هواپیما اقدام کنید گاها از قطار نیز ارزانتر خواهد بود، آنهم با مدت زمان کمتر و خستگی کمتر در بین راه.
  • قطار سریع السیر در چین بین شهر های بزرگ مهم می تواند برای سفر گزینه مناسبی باشد، اما اگر مقصدتان قطار سریع السیر نداشت، مدت سفر را جویا شوید، اکثر سفر خسته کننده و طولانیست به پرواز داخلی باندیشید. فراموش نکنید زمان ارزش بسیاری دارد.

    crh-guangzhou-south-train

Start typing and press Enter to search