مترجم چینی زبان در چین

یکی از مسائلی که اغلب بازرگانان و تجار ایرانی مسافر در چین با آن مواجه می شوند، نیاز به یک مترجم چینی زبان است. زیرا در بسیاری از مذاکرات تجاری طرف چینی و یا حتی خود بازرگانان کاملا به زبان انگلیسی مسلط نیستند. از طرفی همه موضوعات مطرح شده در مذاکره باید مشخص، واضح و دقیق باشد. بنابراین توصیه می شود مذاکرات به زبان چینی برگزار شود. یکی از خدمات مجموعه چینستان به مسافران ایرانی در کشور چین، ارائه مترجم هایی به زبان چینی به افراد و گروه ها است که بتوانند در طول روز در مذاکرات، بازار، خریدها و یا هر موقعیت دیگری از آن ها استفاده کنند.

خدمات مترجم چینستان در کشور چین

  • مترجمین وظیفه سنگینی در انتقال درست مفاهیم بین طرفین مذاکره دارند و عملکرد نادرست آن ها می تواند باعث ضررها یا کلاه برداری هایی شود. به همین دلیل این افراد باید صادق، مطمئن و معتبر باشند. طبق تجربه چینستان در سال های گذشته، چینی هایی که به زبان فارسی مسلط اند و اغلب خود را با نام های اسلامی معرفی می کنند، متاسفانه افراد قابل اعتمادی نیستند و بعضا طبق توافقی که به صورت زبانی بدون اطلاع طرف ایرانی، با طرف چینی می کنند، سودی را در معامله برای خود برداشت می کنند. چینستان معمولا مترجمین خود را از ایرانیان مسلط به زبان چینی که در کشور چین حضور دارند، انتخاب می کند و در اختیار افراد قرار می دهد و مسافرین نگرانی از این بابت نخواهند داشت.
  • دستمزد مترجم در کشور چین به صورت روزانه حساب می شود.
  • ارائه مترجم به مسافران در شهرهای بزرگ مانندپکن، گوانگجو، شانگهای و شنزن معمولا به آسانی انجام می شود. زیرا دسترسی به مترجمین در این شهرها اغلب به راحتی امکان پذیر است و تنها به هماهنگی و قرار قبلی نیاز دارد.
  • ارائه مترجم در شهرهای کوجکتر چین به هماهنگی بیشتری نیاز دارد. زیرا ممکن است مترجمین به صورت دائم در این شهرها در دسترس نباشند. برای مثال اگر شما در شهرهای هانگژو یا ایوو این خدمات را بخواهید، معمولا باید یک مترجم از شهر شانگهای استخدام شود. در این موارد هرگونه هزینه های مترجم مانند سفر، حمل و نقل و حتی خورد و خوراک، به عهده گیرنده خدمات خواهد بود.
  • مجموعه چینستان این امکان را به شما می دهد که در سفرهای چند روزه و کوتاه به شهرهای حاشیه ای چین نیز از خدمات مترجم استفاده کنید و مترجم را همراه خود داشته باشید.

مترجم چینی به زبان های غیر فارسی در چین

  • شما می توانید از خدمات مترجم چینستان به زبان های غیر فارسی مانند چینی-عربی، چینی-انگلیسی و چینی-اسپانیایی نیز استفاده کنید.

هشدار استفاده از مترجم چینی در چین

  • متقاضیان مترجم در کشور چین باید دقت کنند که مترجمین تنها برای کار ترجمه استخدام می شوند و برای سایر خدمات و مشاوره در امور تجاری و بازرگانی مورد تایید مجموعه چینستان نیستند.

Start typing and press Enter to search